Don't Miss
Home / קניות / דרכים להוזלת מחירי הקניות באינטרנט
דרכים להוזלת מחירי הקניות באינטרנט

דרכים להוזלת מחירי הקניות באינטרנט

הדרך החדישה והחכמה ביותר להורדת עלות השופינג שלכם ב עלי אקספרס ובשאר אתרי הקניות ברשת

זה התחיל לאט לאט. בהתחלה לא ששנו לשלוף את כרטיס האשראי ולהכניס את פרטיו לאיזה טופס באתר מפוקפק. ככל שעבר הזמן התרגלנו, והתברר לנו שהשד הוא לא נורא כל כך. נכון, לפעמים היו בעיות: חיוב לא נכון, תקלה בשרת, מוצר שהזמנו לא הגיע, או הגיע פגום. אבל בסופו של דבר כולנו הבנו שאת המהפכה הזאת אי אפשר יותר לעצור. אם אנחנו באמת רוצים להקל על עצמנו, להפוך יעילים יותר, למצוא את המותגים הפופולריים ביותר, במחירים התחרותיים ביותר – פשוט לא ניתן כבר לוותר על קניות באינטרנט. יותר מזה – קניות באינטרנט הפכו לעניין מחויב המציאות. מי שלא קונה באינטרנט, וכבר לא משנה מאיזו סיבה, הוא זה שנמצא מאחור, שלא מבין לאן הדברים הולכים. כיום, קניות באינטרנט הן דבר יומיומי, כמעט בכל תחום: בגדים, מוצרים לבית, מותגי חשמל. הרשימה בלתי נגמרת. גם מזון קונים יותר ויותר דרך האינטרנט, ולמעשה כבר קשה לחשוב על דבר אחד שלא ניתן לרכוש היום באינטרנט, במחיר אטרקטיבי ובתנאי משלוח נוחים.

עלי אקספרס

לוגו אתר עלי אקספרס

להשיג את המחיר הטוב ביותר

אחרי שהותרנו מאחור את כל המכשולים הפסיכולוגיים, ששייכים כבר למאה ה-20 ולא למאה ה-21, נותר רק להחליט איפה בדיוק לבצע את הרכישה האינטרנטית הבאה שלנו. באופן כללי, ניתן למנות שני סוגי אתרים: אתרים מקומיים, כמוהם ניתן למצוא היום כמעט בכל מדינה על פני הגלובוס, ואתרים עולמיים, שמרכזים אליהם תנועה מכל העולם. האתר הגלובלי המפורסם ביותר הוא כמובן אמאזון, שהתחיל כחנות ספרים אינטרנטית ובהדרגה הפך למפלצת מכירות ענקית, שניתן לקנות בה הכול, ואם אתם ברי מזל וחיים באחת המדינות שבהן לאמאזון יש נציגות של ממש, תוכלו לקבל את המשלוח שהזמנתם בתוך זמן אפסי. אבל אמאזון לא לבד. רחוק מזה. אחד האתרים הפופולריים ביותר בעולם, ושאליו מגיעים מיליונים רבים מדי יום כדי לבצע את קניותיהם, הוא "עלי אקספרס". "עלי אקספרס" מהווה תחרות של ממש לאמאזון, במיוחד בגלל העובדה שהוא פועל מסין ומותאם לצרכיה של הארץ הענקית הזו. אבל לא רק עבור סינים וסיניות "עלי אקספרס" הוא היעד הראשון. לקוחות רבים מאוד, מכל רחבי העולם (ובעיקר מאסיה, באופן טבעי) פונים לעלי אקספרס על מנת למצוא את המוצר הזול ביותר, בתנאים הטובים ביותר, שיגיע אליהם במהירות הגדולה ביותר. הישראלים, כאוהבי שופינג גדולים, גם הם גילו את "עלי אקספרס". לא עבר זמן רב עד והלקוחות מהארץ הקטנה במזרח התיכון עברו במספר הרכישות שלהם מדינות גדולות מהן בהרבה. עם זאת, כמו שכל מי שאי פעם התמקח על משהו יודע, תמיד אפשר להשיג מחיר יותר טוב. איך עושים זאת עם עלי אקספרס?

 

גל של הנחות מיוחדות

ובכן, בניגוד לקנית ירקות בשוק, או לסגירת עסקה עם קבלן השיפוצים שלכם, עם הסוחרים של עלי אקספרס יהיה קצת קשה להתמקח. קודם כל, מהסיבה הפשוטה שהם דוברי סינית, ולרוב האנגלית שלהם לא טובה, אם הם בכלל מסוגלים לתקשר בה. אבל חשוב מכך – המודל של "עלי אקספרס" עובד גם כך על מחירי רצפה, כך שלהוריד את המחירים הללו מול החנות הקמעונאית – זה לא עניין של מה בכך. פה נכנסת לתמונה ישראכרט. תשאלו: מה הקשר בין ישראכרט, שהיא אמנם ענקית בתחום כרטיסי האשראי בארץ אבל לא בסין, לבין עלי "אקספרס"? התשובה פשוטה. ישראכרט חברה לעלי אקספרס, ויצרה למעשה את אחד משיתופי הפעולה הבינלאומיים הראשונים, של הענק הסיני בארץ זרה. כעת היא מציעה ללקוחותיה כרטיס חדש:  כרטיס עלי אקספרס של ישראכרט. מעבר למיתוג הנבון (מי לא תרצה להסתובב עם הלוגו של עלי אקספרס בארנק?) הרי שהעסקה הברוכה הזאת מביאה אתה גל של הנחות מיוחדות, ללקוח או הלקוחה הישראלים שינצלו אותה. כל מה שצריך לעשות זה להזמין את כרטיס עלי אקספרס, לרכוש דרכו מינימום של רכישות, כמו עם כל כרטיס אחר, ומכאן ואילך תוכלו לקבל הנחות מיוחדות על רכישה בעלי אקספרס, הנחות שמתואמות באופן מלא עם בעלי האתר הסינים, מקבוצת עליבאבא.

ישראכרט

המותג האהוב במחיר הנמוך ביותר

באמת שקשה לחשוב על דרך נוחה יותר להוזיל את עלויות השופינג באינטרנט. כרטיס עלי אקספרס של ישראכרט הוא דוגמה ראשונה לאיך ייראו שיתופי פעולה מסוג זה בעתיד. מצד אחד, הבינה ישראכרט בחושיה החדים שיש פה הזדמנות חד פעמית: מדובר על לא פחות מחצי מיליון ישראלים שקונים באופן קבוע ב-"עלי אקספרס". מצד שני, מדובר על קהל לקוחות ישראלי, שאותו אנחנו מכירים היטב: זהו קהל שלא יהסס לעשות ככל שביכולתו שלא לצאת "פרייאר", ולקבל את המותג שהוא אוהב במחיר הנמוך ביותר. מכאן הדרך אל הפתרון האידיאלי פשוטה – כרטיס שמצד אחד יעודד את הלקוח או הלקוחה הישראלים לחזור שוב ושוב אל החנות האהובה עליו, ומצד שני, הלקוח לא ירגיש מנוצל אלא להיפך,  הוא או היא ירגישו שהם השיגו את העסקה הטובה ביותר. ההנחות ניתנות על פי סך הרכישה (על רכישה בעלי אקספרס של 3,500 ₪ למשל, ניתנת הנחה משמעותית מאוד של 15 אחוז), וקשה לדמיין עסקה טובה יותר. ניסינו. באמת שניסינו.

About Amir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top